On-line kurz

Ranní ladění

V souladu sama sebou
vstupuji do nového dne.

Ty to opravdu ZMĚNIT MŮŽEŠ.

A to v JEMNOSTI A LEHKOSTI.

Jak toho můžeš dosáhnout?

Vyšlapala jsem ti k tomu přímou cestu,
ověřenou vlastní zkušeností a prožitky mých klientů.

Chtěla jsem pravidelně cvičit,
ale dlouhou dobu se mi to vůbec nedařilo…

Když jsem měla malé děti, cítila jsem se tak unavená, že jsem nezvládla víc než jít si jednou týdně zacvičit. Ani to se mi nedařilo pravidelně, protože jsem bývala často nemocná a cvičení jsem musela vynechávat. Po každé lekci jógy jsem si říkávala, jak je to super, že si určitě zacvičím i v týdnu alespoň krátce sama. Ale nestalo se to.

Nicméně k józe mě to táhlo natolik, že jsem se přihlásila do prvního instruktorského kurzu (to jsem netušila, kolik dalších bude následovat) a tady jsem postupně, krůček po krůčku začala objevovat, co mi dělá dobře a jak mám cvičit, aby to mělo ten správný efekt. Abych se cítila dobře nejenom na těle, ale aby se to projevilo i na mojí náladě a energii. A tak po pár letech, kdy jsem jen cvičit chtěla, ale zrealizovat jsem to nedokázala, postupně vznikl návyk k pravidelnému rannímu cvičení, které si nenechám vzít.

Tvoje cesta nemusí být tak dlouhá. Připravila jsem pro tebe zkratku:-)

Aby sis co nejrychleji mohla užívat
radosti z pohybu, síly i pružnosti svého těla, energie a chuti se pouštět do toho, co tě čeká, ale v souladu se sebou,
připravila jsem pro tebe on-line kurz
„Ranní ladění“.

Podobně harmonizující cvičení jen tak někde nenajdeš.
Účelně spojuje vědomou práci s tělem, dechem a myslí současně.
Dala jsem si velmi záležet na tom, aby toto cvičení bylo jiné, jedinečné
a opravdu maximálně funční. Změny pocítíš takřka ihned.

Kurz je rozdělen do tří týdnů.

Každý týden má své téma,
které oťukáváme pokaždé trošku z jiné strany.

Stále vědomě pracujeme s tělem, dechem a myslí současně. Využíváme jejich propojenosti k hamonizaci celé naší bytosti.

Na co se můžeš každý týden těšit?

Co zažiješ 1. týden?

Pochopíš, jak se máš správně opřít o zem a zároveň se vytáhnout směrem k nebi. Tématem je opora a záměr – v pohybu, ale i v mysli. Pomocí těla prožiješ vědomé odtlačení od opory a jasné směřování vzhůru. Prožitek z těla se přenese do mysli. Když víme, o co se opíráme a kam směřujeme, jsme pevně TADY A TEĎ.

Martina sedláková ranní jóga DSC_0332

Co zažiješ 2. týden?

Procítíš fascinující fascie. Fascie je pojivová síť, která obklopuje všechny svaly i orgány těla a spojuje je v jeden celek. I díky nim je tělo tak dokonale propojené. Proto například jazyk souvisí s patou. Využijeme toto úžasné propojení k harmonizaci celého těla.

Martina sedláková ranní jóga DSC_0387

Co zažiješ ve 3. týdnu?

Budeme si hrát 🙂 Hledat vlastní rovnováhu mezi napětím a uvolněním, snahou a „pouštěním“. Víš, že přílišná snaha vnáší do těla napětí? Zároveň se ale snažit chceme, protože přece chceme se zlepšovat a postupovat postupně vzhůru. Když najdeme rovnováhu mezi přiměřeným úsilím a uvolněností v těle, přenese se to i do života.

Martina sedláková ranní jóga DSC_0402

Jak kurz probíhá?

Jednotlivá videa jsou přístupná ve členské sekci na mých webových stránkách.

Zde jsou přehledně seřazená. Budeš se v nich jednoduše orientovat a postupně je procházet.

Videa Ti zůstanou dostupná už navždy. Můžeš se tedy k nahrávkám opakovaně vracet. Věřím, že pokaždé v nich uslyšíš něco nového.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro ty, kdo chtějí změnit směr spirály. Bolest zad a ztuhlost těla otočit směrem k lehkosti a pružnosti těla i mysli.

Pro všechny, kdo touží ráno se protáhnout a naladit se na sebe, dlouhodobě se jim to nedaří, protože nemají tu správnou motivaci a to pravé „jak“ cvičit.

Je to vklad, který se vrátí!

Je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro mírně a středně pokročilé. Každý si v kurzu najde to, co potřebuje.

Kdo Tě kurzem provede?

Martina Sedlakova portret

Jmenuji se Martina Sedláková a jsem lektorka jógy. Provázím principy zdravého pohybu, prací s dechem, vědomou pozorností a schopností uvolnit tělo i mysl.

Mým velkým tématem, které mě ohromně baví, je jógová terapie pro zdravá záda. Záda bez bolesti znamenají správnou funkci svalů hlubokého stabilizačního systému, správnou funkci bránice a práci s chodidly a dlaněmi. Zdravá záda jsou tedy velmi komplexním tématem, které ovlivňuje jak náš fyzický stoj, tak i postoj k životu.

Jógu praktikuji již dvacet let. Po cvičení cítím vnitřní klid. Vnímám, že vše je v pořádku. Nejprve jsem si tento pocit jen užívala. S postupem let mě začalo víc zajímat, kde se ten klid bere, na co všechno a jak jóga působí. Touha sílila, až jsem se rozhodla pro první intstruktorský kurz. To jsem si ještě myslela, že to dělám jen pro sebe, abych se dozvěděla víc. Ale velmi brzy jsem pochopila, že je to jen část. Nedílnou součástí je totiž sdílení s vámi. A tak jsem pokračovala dalšími a dalšími kurzy a sebevzděláváním. Chci předávat to, co mi funguje. Jen tak je moje cesta celistvá a já jsem za ni nesmírně vděčná..

Řekly o mně

„Cvičení je pro mě bezpečné a nestává se,
že by mě následně něco bolelo.“

„Oceňuji precizní vedení a správné provádění jednotlivých cvikůvýbornou koordinace s dechem a čas, který dáváte, abych mohla cvik správně provést. Oceňuji to jako jógový začátečník. Současně je pro mne důležité, že dochází jak k protažení, tak posílení svalových skupin jednotlivých částí těla, které se děje bezpečně a přitom efektivně.“

Pavla

„Propojení jemných & vědomých a současně pomalých pohybů s dechem vede do větší hloubky sama sebe. Posílení bylo rozhodně cítit, nešlo jen o lehké cviky, ale o skutečné posílení celého těla (u mě hlavně jeho středu), prohloubení dechu a vnímavosti na fyzické i psychické úrovni. Martina jasně vysvětluje anatomické zákonitosti a skvěle provází svým příjemným hlasem.“

Alice

„Cvičení posunulo mé hranice ve vnímání vlastního těla.“

Nemám ráda on-line!

Tomu rozumím. Vše má ale svůj rub a líc. Osobní kontakt je nenahraditelný. Na druhou stranu, zvládneš za cvičením docházet pětkrát týdně na pravidelný předem domluvený čas? 

Chceš-li něco opravdu změnit, je potřeba tomu alespoň ze začátku věnovat pravidelný čas. Nemusíš nikam chodit, jen si najdeš ráno 15 minut pro sebe. To je reálné, co myslíš? 

Videa jsou velmi přehledně seřazena a instrukce k provádění cviků jsou natolik návodné, aby se daly cvičit i se zavřenýma očima.

Nemám na nic čas – děti, práce, domácnost…

Ano! Právě proto je pro tebe můj kurz tak vhodný. Nezabere více než 15 minut denně, stihneš to ráno, než vstanou děti, když si přivstaneš třeba o 10 minut dříve 🙂  A cvičení tě opravdu naladí na celý den a celý ho i ovlivní, dodá ti spousty energie, síly, harmonie, radosti – a věř, že pak celý ten denní kolotoč budeš zvládat mnohem lépe.

A možná i rychleji, než kdy dřív.

Proč bych si měla kupovat kurz, když na youtube je vše zdarma?

Ano, na youtube se toho dá najít hodně, někdy i kvalitní cvičení. Musíš trávit čas tím, že hledáš styl a lektora/lektorku, který ti vyhovuje. Nikdy to ale nemáš tak komplexně, tak, aby na sebe videa navazovala a dohromady tvořila celek, který teprve dává ten správný smysl. Tady perfektně propojíš mysl, tělo a svůj dech – a výsledky jsou ohromující.

BONUSY

Nejrpve tě krok za krokem naučím tuto aktivní sestavu. Vysvětlim ti, na co si dát pozor, aby sis ji pak v rytmu svého dechu mohla sama zacvičit.

Klidnější varianta pozdravu slunce, kdy chceš víc meditovat a dýchat než se zapotit. Je to sestava, která se dobře pamatuje a je ideální k východu nebo k západu slunce někde v přírodě. 

Tělo a mysl, která je v napětí, nepřináší ani radost, ani možnost se správně protáhnout a posílit. Proto přidávám tuto krásnou relaxaci, kterou si určitě oblíbíš.

Shrnutí kurzu a cena

Součástí kurzu je:

Celková hodnota kurzu se všemi bonusy
3 500 Kč

AKČNÍ CENA TEĎ
2 300 Kč

Přejít nahoru