Odpovědi máme v sobě.

Provázím principy zdravého pohybu, prací s dechem, vědomou pozorností a schopností uvolnit tělo i mysl.

Sebepoznání může začít na podložce, ale velice brzo se dostane i mimo ni, do běžného života.

Díky těchnikám access consciousness spouštím v těle energie, které regenerují tělo i mysl a otevírají nové možnosti, jak být ve spojení sami se sebou i s okolním světem.

Proč?

Když jsme v kontaktu sami se sebou,
máme základní předpoklad pro zdraví a spokojený život.

Jóga mě provází životem již téměř dvacet let. Od dynamických forem, kdy pro mě jóga byla především skvělým zdrojem pohybu a protažení, jsem dozrála k jemné józe, ve které se soustředím na vědomý pohyb v souladu s dechem a pozorování těla, dechu a mysli. Nyní tedy jógu vnímám jako cestu sebepoznání. 

Zajímají mě principy zdravého pohybu a práce s dechem jako prostředníkem mezi tělem a myslí. Nepřestává mě udivovat dokonalá propojenost a souhra těla, dechu a mysli a baví mě hledat jejich harmonii.

Stále jsem hledala způsob, jak pracovat s energií. Bývala jsem hodně unavená a jóga a dech mi v tom pomohli jen částečně. Věděla jsem, že dech ten potenciál má, ale že já něco potřebuji jinak. Při tomto hledání mi do cesty přišel přístup Access Consciousnes, který mi otevřel obrovské pole možností, jak pracovat s energií. Nořím se do něj čím dál hlouběji a fascinují mě nekonečné možnosti různých druhů energií, které tělo vyživují, uvoňují, rozradosťnují…

Co mě na mojí cestě inspiruje?

Život sám

Mezilidské vztahy, které mi zrcadlí moje silná i slabá místa. Nejvíce moji nebližší – děti, muž, rodiče. Kamarádi, kolegové, klienti. 

Příroda. Ráda se na svět dívám s nadhledem, proto s oblibou šplhám na kopce. Taky se ráda dívám pod povrch: miluju mravence, struktury listů, kůru stromů, sněhové vločky, obrazce na zmrzlém potoku či kaluži. Pozoruji hru světla, mraky na obloze, poslouchám zpěv ptáků a šumění moře. Mojí nejoblíbenější hudbou je ticho.

Kurzy

Přejít nahoru