Access Bars ®

Access Bars ® je velmi jednoduchá a účinná metoda, která uvolní přebytečné myšlenky a emoce, které nás tíží, ať už na vědomé či nevědomé úrovni.

„Resetuje“ mozek a naladí ho na vyšší mozkové vlny.

Podle neurologických výzkumů má jedno sezení Access Bars podobný účinek jako 2 hodiny hluboké meditace, které jsou schopni pokročilí meditující.

Marna Sedláková Access Bars reference-3
Marna Sedláková Access Bars reference-4

Co jsou to Barsy?

Barsy jsou místa na hlavě, kde ukládáme všechny své myšlenky, pocity a emoce, které nám už neslouží.

Spouštění Barsů je uvolňuje. Sezení Bars začne rozpouštět elektrický náboj, který se nashromáždil v mozku, a který nám neumožňuje nahlédnout věci z jiné perspektivy.

Začnete být více přítomní. Budete vnímat nové možnosti. Je to jako byste vymazali nepotřebné položky na vašem disku. Tím vznikne prostor pro něco nového.

Jak sezení Bars probíhá?

Pohodlně se položíte na lehátko. Budu vám pokládat prsty na různá místa na hlavě a na čele. Můžete cítit tlak v místě doteku, tepání, teplo, můžete mít pocit, že prsty tlačí nebo je naopak vůbec nevnímáte.  Možná blaženě usnete. Nic není dobře ani špatně. Jen to je a vy to vnímáte.

Účinky Access Bars

Můj osobní příběh s Access Bars

Po prvních Barsech jsem prožívala takový pocit uvolnění a vnitřní radosti, kterého jsem nedosáhla ani po intenzivním jógovém víkendu.

Pořád jsem nechápala, jak je to možné, vždyť jsem se nesnažila, vždyť jsem pro to nemusela nic udělat. A pocit přetrvával a já jsem věděla, že už ho nechci pustit. Že se takto chci cítit pořád. Proto Barsy nejen poskytuji, ale také si je dopřávám, abych svůj vnitřní klid a radost stále živila.

Access Bars ovlivnily nejen můj osobní a rodinný život, ale vnesly nový elán a kreativitu do mého profesního života. Vše, co dělám, prožívám s větší chutí a radostí.

Reference

„V průběhu sezení jsem vnímala proud energie v dlaních a kolem hlavy, napětí a následné uvolnění při změně dotyku prstů, intenzivní tlak v hlavě, který místy přecházel až v bolest (což je neuvěřitelné, protože Martina měla jenom lehounce  položené prsty na mé hlavě), chvílemi jsem si uvědomovala brnění v nohách a pažích a následnou lehkost až pocit, že se vznáším. Po sezení jsem se cítila šťastně, lehce a plná pozitivní energie a co víc stále se tak cítím😊

Martina má velmi příjemný dotek, nesmírně laskavé srdce, vyzařuje klid a pozitivní vibrace.“

Katka

„Jistě znáte ten pocit, když se po náročném horkém dni cítíte zaprášení, ulepení a pak si dáte sprchu, která vás osvěží a připraví pro další aktivity. Já se takhle cítím po barsech. Jako kdyby mi po čase v mysli zůstával „prach a ulepenost“ po předchozích myšlenkách, kterou barsy spláchnou a mysl se očistí a osvěží.“

Libor

Zaujaly vás Access Barsy?

Je v nich něco, co vás láká a volá?

Potom přestaňte přemýšlet a pojďte je vyzkoušet. 

Dovolte si zažít něco nového.

Martina Sedláková služby kde

Kde?

Cesta Integrity, Nálepkova 14 v Brně Jundrově.

Martina Sedláková kontakt

Jak?

Ozvěte se mi prosím na domluvu termínu.

Za kolik?

Cena jednoho Bars sezení o délce 60 minut je 1 500 Kč.


Dodatek pro hloubavé 🙂

Přikládám úryvek z knihy Rozhodni se být zdráv od Jana Vojáčka, který popisuje, jak často fungujeme.
Access Bars jsou jedním ze způsobů, jak to můžeme změnit.

„Systém přesvědčení a soubor schémat uložený v našem podvědomí nebo nevědomí vytváří to, čemu se říká světonázor. Žití v módu autopilota našeho světonázoru bez vědomé reflexe nás vrhá do role oběti našich vnitřních, často destruktivních přesvědčení o sobě samých. To vše se pak realizuje navenek v nezdravých návycích, kterými se snažíme kompenzovat chronické napětí a vyčerpání životní energie, v emočních dramatech a zápletkách s blízkými lidmi, hlavně s rodiči, partnery, dětmi, sourozenci, ale také s příteli, spolupracovníky či s nadřízenými. Vede to k nezdravé dynamice systému tělo – mysl a dříve nebo později k nemoci.“ (str. 124)

Access Bars vypínají našeho autopilota.

Díky tomu se na svět podíváme vědomějším pohledem a můžeme toho spoustu změnit.

Přejít nahoru