On-line kurz

Už mě nebolí záda!

Protože nejsem tuhá jako kláda,
ale pružná jako proutek!

Naučím Tě, jak se zdravě hýbat
a vnímat signály svého těla.

Jak toho můžeš dosáhnout?

Pochybovala jsem, jestli to má cenu…

První půl den prvního semináře prvního instruktorského kurzu jógy jsem si prošla velkými pochybnostmi, jestli jsem si vybrala správně.
Cvičili jsme celé dopoledne, cvičení mi přišlo pomalé a nedařilo se mi soustředit.
Pak jsem šla na oběd a uvědomila jsem si, že takový pocit napřímení těla, které nestojí úsilí a přináší obrovskou radost, tak takový pocit jsem ještě nezažila. Připadala jsem si jako egyptská bohyně, která krásně rovně kráčí ulicí.
Byl to pro mě velký objev, který v sobě stále nosím.
A byl to terve začátek…
Nechci si tento blažený pocit vzpřímeného, pevného a zároveň pružného těla nechávat pro sebe, chci ho s Tebou sdílet a ukázat Ti cestu, jak ho můžeš docílit také!

Aby sis co nejrychleji mohla užívat
radosti z pohybu, síly i pružnosti svého těla,
připravila jsem pro Tebe on-line kurz
„Už mě nebolí záda“!

Kurz je rozdělen do tří týdnů, tří modulů.

V každém z nich se věnujeme tělu, dechu
a zvýšení vnímavosti pozorování těla a jeho potřeb.

Tělo, dech a mysl jsou spolu těsně propojené,
a proto dává smysl se jim věnovat současně.

Na co se můžeš každý týden těšit?

Co zažiješ 1. týden?

Zharmonizuješ střed těla. Procítíš svoji pánev, zpevníš hluboké břišní svaly a krásně si protáhneš spodní polovinu zad.

Naučíš se pracovat s bráničním dechem a objevíš jeho uvolňující a zpevňující kouzlo.

Co zažiješ 2. týden?

Procítíš volnost hrudníku a ramen, protože posílíš mezilopatkové svaly, uvolníš napětí uložené v ramenou a šíji a protáhneš svaly prsní. Prohloubený hrudní dech Ti v tom bude velkým pomocníkem.

Ucítíš, kde v těle máš zrovna napětí a budeš vědět, jak ho uvolnit. 

Martina Sedláková jóga pro bolavá záda DSC_4594

Co zažiješ ve 3. týdnu?

Procítíš, že správným odtlačením od chodidel se zpevní celé tělo a přitom si zachová pružnost a lehkost. Budeš si užívat gravitaci, která Tě táhne dolů a umožňuje chůzi, a zároveň záměr pohybu, a to je směřování vzhůru a do dálky. Mezi těmito silami je naše tělo rozprostřené a je v něm ten správný prostor, aby vše proudilo, jak má. 

Martina Sedláková jóga pro bolavá záda DSC_4622

Jak kurz probíhá?

Jednotlivá videa jsou přístupná ve členské sekci na mých webových stránkách.

Zde jsou přehledně seřazená. Budeš se v nich jednoduše orientovat a postupně je procházet.

Videa Ti zůstanou dostupná už navždy. Můžeš se tedy k nahrávkám opakovaně vracet. Věřím, že pokaždé v nich uslyšíš něco nového.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro ty, kteří touží něco na svém těle změnit a jsou ochotni tomu věnovat čas, protože ví, že to bude mít výsledek.

Je to vklad, který se vrátí!

Je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro mírně a středně pokročilé.

Kdo Tě kurzem provede?

Martina Sedlakova portret

Jmenuji se Martina Sedláková a jsem lektorka jógy. Provázím principy zdravého pohybu, prací s dechem, vědomou pozorností a schopností uvolnit tělo i mysl.

Mým velkým tématem, které mě ohromně baví, je jógová terapie pro zdravá záda. Záda bez bolesti znamenají správnou funkci svalů hlubokého stabilizačního systému, správnou funkci bránice a práci s chodidly a dlaněmi. Zdravá záda jsou tedy velmi komplexním tématem, které ovlivňuje jak náš fyzický stoj, tak i postoj k životu.

Jógu praktikuji již dvacet let. Po cvičení cítím vnitřní klid. Vnímám, že vše je v pořádku. Nejprve jsem si tento pocit jen užívala. S postupem let mě začalo víc zajímat, kde se ten klid bere, na co všechno a jak jóga působí. Touha sílila, až jsem se rozhodla pro první intstruktorský kurz. To jsem si ještě myslela, že to dělám jen pro sebe, abych se dozvěděla víc. Ale velmi brzy jsem pochopila, že je to jen část. Nedílnou součástí je totiž sdílení s vámi. A tak jsem pokračovala dalšími a dalšími kurzy a sebevzděláváním. Chci předávat to, co mi funguje. Jen tak je moje cesta celistvá a já jsem za ni nesmírně vděčná..

Co o mně říkají?

„Cvičení je pro mě bezpečné a nestává se,
že by mě následně něco bolelo.“

„Oceňuji precizní vedení a správné provádění jednotlivých cvikůvýbornou koordinace s dechem a čas, který dáváte, abych mohla cvik správně provést. Oceňuji to jako jógový začátečník. Současně je pro mne důležité, že dochází jak k protažení, tak posílení svalových skupin jednotlivých částí těla, které se děje bezpečně a přitom efektivně.“

Pavla

„Propojení jemných & vědomých a současně pomalých pohybů s dechem vede do větší hloubky sama sebe. Posílení bylo rozhodně cítit, nešlo jen o lehké cviky, ale o skutečné posílení celého těla (u mě hlavně jeho středu), prohloubení dechu a vnímavosti na fyzické i psychické úrovni. Martina jasně vysvětluje anatomické zákonitosti a skvěle provází svým příjemným hlasem.“

Alice

„Cvičení posunulo mé hranice ve vnímání vlastního těla.“

Nemám ráda on-line!

Tomu rozumím. Vše má ale svůj rub a líc. Osobní kontakt je nenahraditelný. Na druhou stranu, zvládneš za cvičením docházet pětkrát týdně na pravidelný předem domluvený čas? 

Chceš-li něco opravdu změnit, je potřeba tomu alespoň ze začátku věnovat pravidelný čas. Nemusíš nikam chodit, jen si najdeš ráno 15 minut pro sebe. To je reálné, co myslíš? 

Videa jsou velmi přehledně seřazena a instrukce k provádění cviků jsou natolik návodné, aby se daly cvičit i se zavřenýma očima.

BONUSY

Během celého kurzu jsem tu pro Tebe.

V komentáři pod videi se mě můžeš ptát, co Ti během cvičení vyvstalo za otázky. Můžeš se mnou sdílet svoje prožitky.

Koupením kurzu to pro mě nekončí! Jsem tu, abych s Tebou mohla dále komunikovat!

Shrnutí kurzu a cena

Součástí kurzu je:

Celková hodnota kurzu se všemi bonusy
6 500 Kč

AKČNÍ CENA TEĎ
3 900 Kč

Pokud máš doplňující otázky, neváhej a napiš mi! Ráda Ti odpovím. 

 
Přejít nahoru