Babí léto s JÓGOU na Rusavě

Přijď se naladit na sebe sama.

Povedu tě jemným pohybem v souladu s dechem, který je laskavý pro tvé tělo. Protáhneš se, posílíš a zároveň uvolníš.

Vypneš hlavu a spojíš se se svým srdcem. 

RUSAVA 13. 9. – 15. 9. 2024

Na co se můžeš těšit?

Zdravé protažení a posílení těla, to je pro mě základ, bez kterého to nejde. Ale jenom toto nestačí.

Vědomý pohyb v souladu s dechem nám pomůže hlouběji vnímat svoje tělo. Dechem zklidníme upovídanou mysl a dostaneme se blíže ke svému srdci. 

To otevírá prostor pro hluboký vnitřní klid a radost.

Okénko z jógového víkendu, který proběhl na jaře

Ubytování: Centrum Pod Pardusem

Centrum Pod Pardusem má zcela výjimečného ducha. Samo o sobě vybízí ke ztišení, naslouchání, bytí se sebou. 

Nachází se v blízkosti obce Rusava, která je součástí přírodního parku Hostýnské vrchy. Pečovat o tělo a mysl budeme tedy nejenom prostřednictvím jógy, ale taky pohybem v nádherných lesích Hostýnských vrchů.

Ubytovaní budeme ve dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Zařízeny jsou v jednoduchém, ale útulném stylu. Nové sociální zařízení je na patře. 

V kuchyni vaří výbornou vegetariánskou stravu, vždy z čerstvých potravin. Vzhledem k zaměření centra zde není prodej ani konzumace alkoholu a prostor je nekuřácký. 

Dopravit se sem můžete autem, vlakem nebo autobusem. Věřím, že bude možné případně domluvit spolujízdu z Brna.

Kdo Tě víkendem provede?

Martina Sedlakova portret

Jmenuji se Martina Sedláková a jsem lektorka jógy. Provázím principy zdravého pohybu, prací s dechem, vědomou pozorností a schopností uvolnit tělo i mysl. Také se věnuji terapii Access Consciousness, která je laskavou péči nejen o tělo. Skrze uvolnění vytváří vnitřní prostor pro sebeléčebné schopnosti těla, poodkrývá možnosti, které máme, jen je často nevnímáme.

Zajímá mě vztah k tělu. Věřím a sama na sobě cítím, že vztah k tělu ovlivňuje celkový přístup k životu. Ráda objevuji nové souvislosti a učím se vnímat, čeho všeho si je moje tělo vědomé a jakým způsobem mě o tom informuje. Je to celoživotní cesta plná úžasu a překvapení. 

Jógu praktikuji již dvacet let. Po cvičení cítím vnitřní klid. Vnímám, že vše je v pořádku. Nejprve jsem si tento pocit jen užívala. S postupem let mě začalo víc zajímat, kde se ten klid bere, na co všechno a jak jóga působí. Touha sílila, až jsem se rozhodla pro první intstruktorský kurz. To jsem si ještě myslela, že to dělám jen pro sebe, abych se dozvěděla víc. Ale velmi brzy jsem pochopila, že je to jen část. Nedílnou součástí je totiž sdílení s vámi. A tak jsem pokračovala dalšími a dalšími kurzy a sebevzděláváním. Chci předávat to, co mi funguje. Jen tak je moje cesta celistvá a já jsem za ni nesmírně vděčná..

Celková cena: 4 900 Kč

Cena zahrnuje:

Přejít nahoru